Betalingsmuligheder
Brug for hjælp?

Kundeservice

Ring til os

Webordrer: 89 80 62 76 Ventillation: 89 80 62 75 Varmepumper: 89 80 34 77

Kontakt os pr. mail

Åbningstider

Mandag-Torsdag: 08:00-15:30

Fredag: 08:00-14:30

Geovent type S mundstykke

Vare nr: S mundstykke Kategorier: , , Varemærke:

Fra 1.075,00kr. inkl. moms

Vælg antal STK

Geovent type S tragt formet gummimundstykke. Mundstykkerne har udtag til kuliltetest.

Geovent type S mundstykke: Effektivitet og kvalitet i én pakke

  • Tragtformet design for optimal funktionalitet
  • Udstyret med udtag til kuliltetest
  • Høj kvalitet og holdbarhed

Geovent type S mundstykke er et tragtformet gummimundstykke, designet til at optimere din arbejdsproces. Dette produkt er udstyret med udtag til kuliltest, for at sikre en sikker brug og ydeevne. Det er et essentielt værktøj i Geovent mundstykke-kategorien, der bringer kvalitet og funktionalitet til din arbejdsplads.

Forestil dig effektiviteten og kvaliteten i dit arbejde med Geovent type S mundstykke. Dette er ikke bare et produkt, det er en investering i din arbejdsproces. Oplev forskellen med Geovent type S mundstykke i dag.

Overvej at kigge på kategorien Geovent mundstykker.

0
0
Kurv
Kurven er tom!Gå til shop
Calculate Shipping
Anvend servicekode

Dine oplysninger

Montage priser - Ca. priser

Komplet montage inkl. nedtagning af eksisterende fyr + alt El, VVS, OPSTILLING, INDKØRING: 41.000 kroner

Komplet montage uden nedtagning af eksisterende fyr + alt El, VVS, OPSTILLING, INDKØRING: 37.500 kroner

Komplet montage uden nedtagning af eksisterende fyr, uden EL + alt VVS, OPSTILLING, INDKØRING: 27.500 kroner

Kun autoriseret montage dvs. intet rør, kabeltræk eller opstilling + EL (sikkerhedsafbryder, bimåler & ny tavle), VVS (Koldtvandstilslutning), INDKØRING: 10.000 kroner

Få et tilsendt et uforpligtende tilbud

Hvilken varmepumpe ønsker du at få monteret?

Hvilken montage type ønsker du tilbud på?

Få tilsendt et tilbud fra 3 montører

Ønsker du at få tilsendt et tilbud fra op til 3 montører, udfyld formularen længere nede i vinduet.

Ventilation pakkeløsning

Du kan nu udfylde tilbuds formularen så godt du kan. Du behøver ikke at udfylde alle felter. Vi kontakter dig hvis vi har behov for uddybende information omkring din bolig eller dine ønsker 😊. Afslut ved at trykke på “send formularen” knappen nederst på siden.

Step 1 ud af 5

Kontaktoplysninger:

Ventilation pakkeløsning

Du kan nu udfylde tilbuds formularen så godt du kan. Du behøver ikke at udfylde alle felter. Vi kontakter dig hvis vi har behov for uddybende information omkring din bolig eller dine ønsker 😊. 

Step 1 ud af 5

Kontaktoplysninger:

Information omkring din bolig

Hvor mange m2 er din bolig?

Hvordan er din bolig opvarmet?

Hvor godt er dit hus isoleret? (gulv, væg og loft)