Betalingsmuligheder
Brug for hjælp?

Kundeservice

Ring til os

Webordrer: 89 80 62 76 Ventillation: 89 80 62 75 Varmepumper: 89 80 34 77

Kontakt os pr. mail

Åbningstider

Mandag-Torsdag: 08:00-15:30

Fredag: 08:00-14:30

FLOWCONCEPT AUTOMATISK SLANGEOPRULLER 20 BAR 1/2X20M

EAN: 5706224042615 Vare nr: 2597000838 Kategori: Varemærke:

2.116,00kr. inkl. moms

Skaffevare

Vælg antal STK

AUTOMATISK SLANGEOPRULLER 20 BAR 1/2X20M

Produktbeskrivelse

Denne automatiske slangeopruller er designet til at gøre arbejdet lettere og mere effektivt. Med en robust konstruktion og en 20 meter lang polymer slange, er den ideel til brug i værksteder, garager og andre steder, hvor der er behov for en pålidelig og fleksibel vandforsyning.

Funktioner:

  • Automatisk oprulningsmekanisme for nem og hurtig opbevaring
  • 20 bar maksimalt tryk, der sikrer tilstrækkelig vandforsyning til forskellige opgaver
  • 1/2″ x 20m polymer slange, der er både holdbar og fleksibel
  • Robust konstruktion, der sikrer lang levetid

Anvendelse:

  • Værksteder
  • Garager
  • Industrielle miljøer
  • Landbrug

Opdag FLOWCONCEPT AUTOMATISK SLANGEOPRULLER 20 BAR 1/2X20M – din løsning på problemfri vanding og rengøring. Med automatisk oprulning, robust konstruktion, og 20 meters rækkevidde er dette værktøj essentielt for enhver haveentusiast eller professionel. Let installation og vejrbestandig design sikrer langvarig ydeevne.

Oplev den ultimative bekvemmelighed og effektivitet med FLOWCONCEPT AUTOMATISK SLANGEOPRULLER 20 BAR 1/2X20M, designet til at revolutionere din vanding og arbejdsrutiner. Denne avancerede slangeopruller er ikke bare en tidsbesparer; den er en investering i din have, dit værksted eller industrielle miljø. Med en robust konstruktion og fremstillet af højeste kvalitetsmaterialer sikrer denne slangeopruller langvarig holdbarhed og pålidelighed under alle forhold. Med en imponerende længde på 20 meter og en diameter på 1/2 tommer leverer denne slangeopruller maksimal rækkevidde uden at gå på kompromis med vandtrykket, som kan nå op til 20 bar. Dette gør den ideel til en bred vifte af anvendelser, fra simpel havevanding til mere krævende industrielle opgaver. Den automatiske oprulningsfunktion er designet med brugervenlighed i tankerne. Et let træk i slangen aktiverer oprulningsmekanismen, som sikkert og effektivt trækker slangen tilbage i holderen, hvilket eliminerer behovet for manuel oprulning og minimerer risikoen for snoninger eller knuder. Dette system sikrer også, at din slange opbevares sikkert og beskyttet mod vejrforholdene, hvilket forlænger dens levetid betydeligt. FLOWCONCEPT AUTOMATISK SLANGEOPRULLER er nem at installere og kommer med alt nødvendigt udstyr til montering på væggen. Dens pladsbesparende design gør det muligt at placere den optimalt i ethvert rum uden at optage værdifuld gulvplads. Uanset om du er hobbygartner eller professionel inden for industrielt vedligehold, vil denne slangeopruller uden tvivl øge effektiviteten af dine vandings- eller rengøringsopgaver. Invester i FLOWCONCEPT AUTOMATISK SLANGEOPRULLER i dag og oplev forskellen i kvalitet og funktionalitet.

Fødevarekontaktmateriale Nej
REACH – indeholder produktet stoffer fra kandidatlisten? Nej
internal code 270090971
Oprindelsesland CN – Kina
Nettovægt 26.000,00 g / stk

Link til leverandør

Hent (PDF)

0
0
Kurv
Kurven er tom!Gå til shop
Calculate Shipping
Anvend servicekode

Dine oplysninger

Montage priser - Ca. priser

Komplet montage inkl. nedtagning af eksisterende fyr + alt El, VVS, OPSTILLING, INDKØRING: 41.000 kroner

Komplet montage uden nedtagning af eksisterende fyr + alt El, VVS, OPSTILLING, INDKØRING: 37.500 kroner

Komplet montage uden nedtagning af eksisterende fyr, uden EL + alt VVS, OPSTILLING, INDKØRING: 27.500 kroner

Kun autoriseret montage dvs. intet rør, kabeltræk eller opstilling + EL (sikkerhedsafbryder, bimåler & ny tavle), VVS (Koldtvandstilslutning), INDKØRING: 10.000 kroner

Få et tilsendt et uforpligtende tilbud

Hvilken varmepumpe ønsker du at få monteret?

Hvilken montage type ønsker du tilbud på?

Få tilsendt et tilbud fra 3 montører

Ønsker du at få tilsendt et tilbud fra op til 3 montører, udfyld formularen længere nede i vinduet.

Ventilation pakkeløsning

Du kan nu udfylde tilbuds formularen så godt du kan. Du behøver ikke at udfylde alle felter. Vi kontakter dig hvis vi har behov for uddybende information omkring din bolig eller dine ønsker 😊. Afslut ved at trykke på “send formularen” knappen nederst på siden.

Step 1 ud af 5

Kontaktoplysninger:

Ventilation pakkeløsning

Du kan nu udfylde tilbuds formularen så godt du kan. Du behøver ikke at udfylde alle felter. Vi kontakter dig hvis vi har behov for uddybende information omkring din bolig eller dine ønsker 😊. 

Step 1 ud af 5

Kontaktoplysninger:

Information omkring din bolig

Hvor mange m2 er din bolig?

Hvordan er din bolig opvarmet?

Hvor godt er dit hus isoleret? (gulv, væg og loft)